Warunki najmu

DOKUMENTY – prawo jazdy (ważne przynajmniej od roku) oraz dowód osobisty lub paszport, a w przypadku firmy dodatkowo zaświadczenie z UM lub odpis z KRS, REGON i NIP.

KAUCJA – 500 zł – 2000 zł w zależności od rodzaju wynajmowanego pojazdu. Istnieje możliwość wpłaty obniżonej kaucji w indywidualnych przypadkach.

ZAPŁATA ZA NAJEM – z góry za całość wynajmu krótkoterminowego lub co każdy miesiąc z góry w przypadku wynajmu średnioterminowego i długoterminowego gotówką w złotych, przelewem bankowym lub kartą płatniczą. W przypadku firm istnieje możliwość otrzymania terminu zapłaty.

WIEK – minimalny wiek kierowcy wynosi 21 lat.

REZERWACJA – telefonicznie, mailem lub osobiście w oddziale JUPI-CAR. Rezerwacja musi zawierać dane osobiste, teleadresowe, model samochodu, przewidywany termin i długość najmu, miejsce i godziny odbioru oraz zdania samochodu, rodzaj stawki, formę płatności za najem i kaucję, ewentualnie zgłoszenie zamiaru wyjazdu za granicę. W przypadku firm należy dodatkowo podać dane rejestrowe, dane osobiste pracownika odbierającego pojazd i upoważnić jego osobę do podpisania Umowy Najmu Pojazdu JUPI-CAR w imieniu firmy.

REGULAMIN
Niniejszy regulamin określa szczegółowe warunki wynajmowania samochodów przez JUPI-CAR

REGULAMIN do pobrania w formacie pdf